CENY i SPOSÓB PŁATNOŚCI Nasze ceny dotyczą strony standardowej i są uzależnione od:

  • terminu realizacji czyli jak szybko potrzebujecie Państwo gotową korektę
  • stopnia trudności tekstu oraz od ilości koniecznych zmian
  • poziomu REDAKCJI TEKSTU wymaganego przez Państwa tekst

Co to jest strona standardowa?

Strona standardowa składa się z 1800 znaków łącznie ze spacjami. Proszę kliknąć tutaj żeby zobaczyć jak wygląda taka strona. W programie Microsoft Word, należy wybrać funkcję Statystyka wyrazów z opcji Narzędzia w celu poznania liczby znaków w dokumencie, a następnie podzielić tę liczbę przez 1800 aby otrzymać ilość standardowych stron. Jednakże, jeżeli zamiast pliku komputerowego przedstawicie nam Państwo wydruk określimy ilość stron standardowych w przybliżeniu.

Jak szybko można się spodziewać realizacji zlecenia?

Zwykle realizujemy zlecenia w terminie jednego tygodnia, tj. sześciu dni roboczych (niedziele i polskie święta nie liczone są jako dni robocze) chyba, że Państwa tekst jest bardzo obszerny, tj. powyżej 15 stron. Jeżeli potrzebujecie Państwo szybszej usługi, czasami jest to także możliwe. Prosimy nas poinformować o Państwa potrzebach i oczekiwaniach, a odpowiemy co możemy dla Państwa zrobić oraz jaki będzie koszt takiej usługi. Usługi Pilne oraz Rush (superekspresowe) nie zawsze będą realizowane ze względu na nasze wcześniejsze zobowiązania.

Sposób realizacji płatności

Przyjmujemy płatności dokonane przelewem bankowym.

W większości przypadków prosimy o płatność pełnej kwoty z chwilą przesłania nam zlecenia. Jednakże, jeżeli całkowity koszt projektu przekracza kwotę 250 zł, przyjmiemy płatność 50% z chwilą otrzymania zlecenia oraz 50% po jego zakończeniu.

Podstawowe ceny za stronę w zł: (Uwaga: podane ceny są wyłącznie informacjami orientacyjnymi. Ceny i terminy rzeczywiste są uzależnione od stopnia trudności materiału i od obciążenia pracy; więcej informacji w sekcji REDAKCJA TEKSTU. Ponadto proszę zwrócić uwagę na to, iż Usługi Pilne i Ekspresowe nie zawsze będą dostępne. Dlatego prosimy o wcześniejsze sprawdzenie czy takie dokumenty będą przyjęte.)

  Poziom 1 Poziom 2 Poziom 3 Poziom 4
Normalny   15    20   24   28
Pilny   20    24   28   32
Superekspres    30    34   38   42

Te ceny są ważne od 1 września 2017.  W 2017 r. przedstawiliśmy poziom 5, które dotyczy material bardzo dosłownie przetłumaczone albo bardzo techniczne: 32 PLN / stronę (normalny), 36 PLN / stronę (pilny), 48 PLN / stronę (superekspres).

Sfinalizowanie zamówienia:

  • należy przelać zapłatę (lub zadatek, jeśli cena przekracza 250 PLN) na konto:

Yoga International
Bank Pekao SA I.O./Krakow, numer: 87 1240 1431 1111 0000 1048 0274
z dopiskiem: editing
ul.Zadziele 23
32-031 Gaj/Mogilany

  • wysłać materiały na e-mail: service@editingperfection.com

 

Chcąc uzyskać więcej informacji wybierz:

REDAKCJA TEKSTU         CENY i PŁATNOŚCI         ZLECENIE

Copyright © 2010 - Editing Perfection - All right reserved. Design by Visual Promotion